Про Uber - Uber-Group

Про Uber

Що таке Uber? Мобільний додаток UBER існує для пошуку автомобіля з водієм і здійснення поїздки. Заснована в 2009 році, однойменна компанія UBER вже має свої представництва в більш ніж 500 країнах світу. За допомогою розробленого компанією додатки водії без праці знаходять клієнтів для поїздки, а пасажири отримують можливість з комфортом переміщатися по місту. В системі UBER кожен водій і пасажир має свій профіль, як в соціальній мережі. Після здійснення поїздки і клієнт, і виконавець може залишити свій відгук. З метою безпеки недобросовісні учасники блокуються адміністрацією.

about1 Як це працює? Щоб використати клієнту достатньо встановити його на смартфон і зареєструватися. Потім він може почати пошук найближчого вільного автомобіля з водієм і резервувати його для поїздки. Водій бачить точне розташування клієнта на карті, а клієнт може відстежувати переміщення обраного автомобіля до місця відправлення. Вартість поїздки система вважає автоматично. Розрахунок за послугу здійснюється списанням грошей з банківської картки клієнта відразу по прибуттю до точки призначення.

about2 якщо ви — водій! ви можете почати заробляти з UBER, якщо є громадянином України і маєте досвід водіння не менше 1 року. Якщо ви володієте автомобілем преміум або комфорт-класу, заповніть анкету та надішліть нам набір необхідних документів для перевірки та підтвердження. Після підключення до UBER ви отримаєте доступ до актуальних замовленнями і зможете приступити до роботи. Плануйте самостійно графік роботи, використовуйте UBER для основного заробітку або як підробіток у вільний час. Отримуйте оплату готівкою або на картковий рахунок. Дуже скоро ви зрозумієте, що робота з UBER — це вигідно!

Компанія UBER-GROUP надає підключення і роботу в сервісі UBER водіям у великих містах України.
Щоб почати роботу, залиште заявку на нашому сайті і надішліть фотографії необхідних документів на нашу пошту lviv@uber-group.com.ua . При необхідності ми допоможемо в оформленні ліцензії таксі. Безкоштовна активація вашого облікового запису в UBER відбудеться протягом декількох годин. Завершальним етапом стане короткий інструктаж в офісі компанії, після якого ви зможете приступити до виконання своїх перших замовлень.Контакти

м. Львів
+38 (096) 911 45 45
+38 (095) 856 37 47
lviv@uber-group.com.ua
- ми в соц. мережах